Human Capital Forum - ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом

29-30.11.2017

HUMAN CAPITAL FORUM

реєстрація

Конгрес-хол "Космополіт"

(вул. В. Гетьмана 6)

До початку події

Микола Такзей

Директор Інноваційного Центру Філіп Морріс Інтернешнл, Тель Авів.

Микола кандидат на отримання диплому MBA в університеті Шеффілд (Шеффілд, Англія) за темою інноваційного менеджменту. З 2004 року Микола займається маркетингом, стратегічним брендингом та управлінням інноваціями в Україні, Швейцарії, країнах Бенілюксу. До переїзду до Тель Авіву, Микола займав позицію Директора з Маркетингу Філіп Морріс в Україні, Молдові та країнах Кавказу. Під його керівництвом у відділі було впроваджено практики Дизайн Мислення, а команда відділу Маркетингу стала, напевно, першою FMCG бізнес функцією, що працює за гнучкими принципами (agile, scrum). Наразі Микола відкрив і розвиває Інноваційний Центр у Тель Авіві, тісно інтегрований з інноваційною екосистемою Ізраїлю. Серед головних задач – проактивний аналіз трендів, пошуку стартапів, технологій та компетенцій задля комплексної трансформації бізнес моделі Корпорації.

 

Микола сертифікований практик холакратії, тренер з Бізнес Моделювання, євангеліст Дизайн Мислення, гість конференцій та освітніх програм з маркетингу, стратегічного управління та інноваційного менеджменту.

спікери