Human Capital Forum - ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом

29-30.11.2017

HUMAN CAPITAL FORUM

реєстрація

Конгрес-хол "Космополіт"

(вул. В. Гетьмана 6)

До початку події

Павло Рижій

Менеджер з інновацій у «Philip Morris Україна».

ТЕМА ВИСТУПУ:

 

Як ПРИЗНАЧЕННЯ створює УСПІХ людини, компанії та країни.

 

Павла має більше 15-ти років прикладного досвіду в маркетингу, розвитку бізнесу та управлінні інноваціями як у В2В, так і в В2С міжнародних та локальних компаніях України, Росії, країнах пост-радянського простору та Центральної і Східної Європи.

 

Працював у компаніях 3М, Kraft Foods, Cadbury, Beiersdorf, Coca-Cola. Керував проектом ребредингу великого універсального банку, брав участь у глобальному запуску YOTAPHONE, керував підготовкою запуску бізнесу TASSIMO в Росії.

 

Займається побудовою комплексних систем управління інноваціями, програмами внутрішньокорпоративного підприємництва, упровадженням гнучких (AGILE) підходів у роботукомпаній.

 

Вважає роль ПРИЗНАЧЕННЯ компанії фундаментальною МОЖЛИВІСТЮ для компаній і знає, як компанії можуть нею скористатися. Сповідує підхід «Бери і роби, або відійди і не заважай». Має ступінь МВА Каліфорнійського університету East Bay. Сертифікований практик холакратії. Одружений, виховує сина та двох доньок.

 

спікери