Human Capital Forum - ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом

29-30.11.2017

HUMAN CAPITAL FORUM

реєстрація

Конгрес-хол "Космополіт"

(вул. В. Гетьмана 6)

До початку події

Євген Пестерников

Васновник консалтингової компанії «HRPuzzle. Майстерня розвитку організацій».

Консультант з питань організаційного розвитку, управління змінами, пошуку стратегії розвитку, лідерства в організації.

 

Є запрошеним лектором KMBS, LvBS, викладачем Київської Бізнес Школи.

 

Володар титулу «Золотий тренер 2015» і «Золотий тренер 2016» за підсумками 5-ї та 6-ї практичної конференції B2B Master. Битва найкращих тренерів.

 

Євген Пестерников забезпечує підготовку і модерацію управлінських нарад, спрямованих на вироблення стратегічних, тактичних рішень та розробку плану організаційних заходів. Реалізовує заходи щодо розв'язання міжособистісних конфліктів в організації.

 

Як командний та індивідуальний тренер, Євген Пестерніков проводить навчання, спрямоване на розвиток бізнес-інновативності, підвищення особистої ефективності, розвиток управлінських навичок, удосконалення тактики міжособистісної та крос-функціональної взаємодії співробітників в організації.

 

Оволодів двома вищими освітами — фізико-математичний і психологічний факультети Одеського державного педагогічного університету.

 

З 2001 р. пройшов шлях професійного становлення від посади менеджера з персоналу компанії «Фоззі-Груп» до HRD «Сільпо».

 

З 2006 року займається виключно бізнес-консультуванням і короткостроковою бізнес-освітою.

 

Консультує проекти розвитку таких компаній, як TerraSoft, Медіагрупа StarLightMedia, телеканал «СТБ», «Ощадбанк», «Модерн-Експо» та інші.

.

 

спікери