Human Capital Forum - ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом

29-30.11.2017

HUMAN CAPITAL FORUM

реєстрація

Конгрес-хол "Космополіт"

(вул. В. Гетьмана 6)

До початку події

Андрій Міліневський

Партнер-засновник агенції CXdesign, консультант із впровадження систем управління клієнтським досвідом, сервіс-дизайнер, колишній Chief Transformation Officer у «Київстар».

ТЕМА ВИСТУПУ:

 Як перетворити виставу про інновації на успішний клієнтоцентричний бізнес-перфоманс?

 

Андрій Міліневський — міжнародний професіонал у трансформації, інноваціях, управлінні клієнтським досвідом, дизайні продуктів та послуг, а також у продажах. Маючи за плечима більше 20 років executive-роботи в телекомі — «Київстар», Beeline, Golden Telecom — Андрій у партнерстві заснував агенцію CXdesign, яка допомагає великому українському бізнесу розбудовувати успіх за рахунок ефективної клієнтоцентричності. Агенція створює цілісні системи управління клієнтським досвідом і будує відмінні послуги та конкурентні продукти методами дизайн-мислення.

 

Андрій керував трансформацією, створенням інновацій та зразкового клієнтського досвіду, маркетингом та продажами у великому міжнародному телекомі з 1997 року. В 2007 – 2010 році керував і великим телекомом: CEO Golden Telecom і Beeline в Україні. У 2010 – 2016 як B2B-директор та Chief Transformation Officer Андрій керував клієнтоцентричною трансформацією «Київстар»: створенням Customer Experience Management функції та напрямку Big Data, реорганізацією B2B-продажів та маркетингу, кол-центру, дизайном трансформації рітейлу, програмою omni-channel, упровадженням digital.

 

Андрій — MBA від Maastricht School of Management (Нідерланди), практик дизайн-мислення, сертифікований партнер та консультант із продажів Miller Heiman Group, а також Technology of Participation фасілітатор.

 

спікери