Human Capital Forum - ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом

29-30.11.2017

HUMAN CAPITAL FORUM

реєстрація

Конгрес-хол "Космополіт"

(вул. В. Гетьмана 6)

До початку події

Ольга Горбановська

Партнер податково-юридичного департаменту, керівник практики People Advisory Services компанії EY в Україні (ТОВ «Ернст енд Янг»).

ТЕМА ВИСТУПУ:

 

Корпоративна культура майбутнього.

 

Ольга приєдналася до компанії Arthur Andersen 1998 року і, у результаті злиття, до компанії Ernst & Young — 2002-го. Ольга спеціалізується на наданні широкого спектру консультаційних послуг у сфері управління персоналом — від розробки і впровадження стратегій з управління персоналом до індивідуального податкового планування.

 

У Ольги вища економічна та юридична освіта, науковий ступінь — кандидат економічних наук. Ольга є членом AICPA (American Institute of Chartered Public Accountants), сертифікованим бухгалтером за міжнародними стандартами обліку (CPA, Certified Public Accountant), сертифікованим практиком MBTI, також сертифікованим коучем ACC (Accredited Certified Coach) та членом Міжнародної федерації коучингу (ICF, International Coach Federation).

 

Ольга — успішний бізнес-тренер, вона має великий досвід викладання як у вищих навчальних закладах, так і у бізнес школах, а також досвід проведення різноманітних корпоративних і відкритих тренінгів в усіх сферах управління персоналом (від трудового права і кадрового адміністрування до управління ефективністю і лояльністю персоналу).

 

Ольга є автором численних публікацій з питань управління персоналом, а також постійним спікером на різних заходах, присвячених актуальним проблемам управління персоналом.

 

Багаторічний досвід з надання професійних консультацій у галузі управління персоналом дозволив Ользі розробити ефективні методики роботи для вирішення низки складних питань кадрової політики, що постають перед клієнтами. Нижче вашій увазі пропонуються деякі приклади проектів у сфері консультування з управління персоналом, що успішно реалізовані відділом Human Capital під керівництвом Ольги:

 

  • Проведення стратегічних семінарів з розробки стратегії управління персоналом для компанії-виробника і дистриб'ютора електроенергії, а також для нафтогазової компанії.
  • Розробка та упровадження системи оцінювання ефективності співробітників, а також пов’язання системи змінної винагороди співробітників різних категорій з індивідуальними результатами роботи для великої компанії-виробника продуктів харчування і супутнє навчання.
  • Оцінка 360 градусів для керівників середньої і вищої ланки, центри оцінювання та розвитку, коучинг керівників середньої та вищої ланки.
  • Розробка базової системи оплати праці (грейдингової структури), а також моделей планів довгострокового стимулювання для топ-менеджменту великого холдингу, великої інвестиційної компанії, а також великої енергетичної та нафтогазової компанії та проведення відповідних корпоративних тренінгів.
  • Підготовка та проведення тренінгів з формування та підтримки лояльності персоналу, а також з формування позитивного іміджу роботодавця для низки великих клієнтів.
  • Підготовка і проведення корпоративних тренінгів з постановки HR-функції в організації, з управління компенсацією, побудови систем стимулювання для різних категорій персоналу, проведення внутрішніх досліджень рівня лояльності та задоволеності персоналу в компанії, а також тренінгів щодо основних принципів бізнес-етики і низки інших корпоративних і відкритих заходів.

спікери