Human Capital Forum - ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом

29-30.11.2017

HUMAN CAPITAL FORUM

реєстрація

Конгрес-хол "Космополіт"

(вул. В. Гетьмана 6)

До початку події

Денис Бродський

Віце-президент з відносин з персоналом, компанія  Міратех.

Тема виступу:

 

Управління талантом - уроки великого спорту.

 

Денис закінчив Мінське Суворовське військове училище, Сумське вище артилерійське командне училище, навчався у Київському військовому гуманітарному інституті на факультеті практичної психології.

 

Проходив короткострокові програми навчання у сфері управління людськими ресурсами, загального менеджменту та лідерського розвитку в Ashridge Business School (UK), The University of Chicago Booth School of Business, Columbia Business School.

 

В управлінні персоналом — з 1997 року. Починав кар'єру фахівцем департаменту управління персоналом тютюнової компанії «Реємтсма-Україна». 2001-го став директором з управління персоналом у GlaxoSmithKline, відповідав за роботу з персоналом в Україні, на Кавказі, у Середній Азії. З 2006-го — директор з персоналу VAB Group. Через рік посів аналогічну посаду в інвестиційно-консалтинговій групі EastOne. З 2010-го по квітень 2014 року — член правління і HR-директор Platinum Bank.

 

У квітні – травні 2014 року, після подій на Майдані, працював головою Національного агентства України з питань державної служби. Залишив посаду у зв'язку з неможливістю проведення реформ зсередини системи.

 

З серпня 2014 р. по теперішній час активно співпрацює з інститутами громадянського суспільства над реформами, став співавтором нового Закону про державну службу і одним з розробників стратегії реформування державного управління.

 

До повернення в корпоративне середовище у вересні 2017 року консультував різні неприбуткові організації та комерційні компанії з питань управління персоналом і організаційного розвитку, в тому числі був членом Наглядової ради «Нової Пошти», радником генерального директора групи «СтарЛайтМедіа».

 

спікери